Vidanjör

Vidanjör Hizmeti

Manavgat ta zaman zaman birçok kişi ve işyerinin ihtiyacının olabileceği bir hizmettir. Özellikle Turizm sektörünün güçlü olduğu Manavgat’ta, yaz aylarında oteller, barlar, restoranlar ve bu gibi umuma açık alanlar dolup taşmaktadır. Bu durum, hem ülkemiz ekonomisi açısından, hem Manavgat için gayet olumlu bir durumdur. Ancak turizm sektöründe kaliteli hizmet anlayışı en önemli kriterlerden birisidir. Verilen hizmet kaliteli olursa, ülkeye gelen turistler aldıkları hizmetten memnun kalırlarsa o zaman sonraki yıllarda ya yine gelirler yada ülkelerinde başkalarına tavsiye eder, turizm akışının hızlanmasını sağlarlar. Bu nedenle turizmde, müşteri memnuniyeti en temel ilkedir. Müşterilerimizi memnun etmek %90 bizim elimizdeyken, %10 başka etkenlere bağlı kalabilir. Mesela bizim elimizde olmayan bir şekilde bazı memnuniyetsizliklerin yaşanmasına neden olabilir. Ancak yinede biz elimizden geldiğince, turistleri memnun etmeye, mutlu olmalarını sağlamaya çalışalım.

Oteller, barlar, restoranlar ve bu gibi umuma açık, yoğun mekanların en önemli sıkıntılarından bir tanesi gider hatlarında yaşanan problemlerdir. Gider hatlarına atılan peçete, naylon, kağıt ve bu gibi cisimler, gider hatlarının tıkanmasına yol açmaktadır. Buda tıkanan yeri vidanjör ile boşaltım işlemine tabi tutmayı gerektirir. Aksi halde, gider borularının tıkalı kaldığı ve tuvalet – lavaboların çalışmadığı bir durumda ciddi sıkıntılar yaşanacak, müşteriler yaşanan sıkıntılardan, ciddi ölçüde etkilenerek, memnun kalmayacaklardır. Manavgat Vidanjör ile tüm bu sıkıntılarınız kısa zamanda çözüme kavuşturularak, ne sizin ne de müşterilerinizin sıkıntı yaşamasına engel olabilirsiniz.

Vidanjör Nedir?

Vidanjör, foseptik çukurunda birikmiş olan pis suların pompa yardımıyla çekilmesine yarayan makineye verilen isimdir. Bu işleme genelde gider borularının tıkanması sonucu, pis suyun borulardan gitmeyerek geri gelmesi sonucu oluşan arızalarda ihtiyaç duyulmaktadır. Vidanjör ismi verilen makine sayesinde foseptikte bulunan pis sular çekilir. Güçlü çekiş gücü sayesinde, giderlerde tıkanan atıkları da çekilerek, gider borularının yeniden işler hale gelmesini sağlar. Başarı vidanjör olarak bu alanda yıllardır sunduğumuz hizmetle, müşterilerimizin yaşadığı sıkıntılara son teknoloji ekipmanlarımızla, hızlı bir şekilde yardımcı olduk. Böylece ne ticari yerlerin müşterileri bunun rahatsızlığını hissetti nede bizim çalıştığım kişiler bundan kaynaklı sıkıntı çektiler.

Vidanjörle boşaltım işleminin en önemli noktalarından biriside işlem sırasında ortaya çıkan kokudur. Foseptikte bulunan pis su doğal olarak kötü koktuğundan, boşaltım işleminde de bu koku etrafa yayılabilmektedir. Bu durumda insanlar ciddi rahatsızlık hissedecek ve o ortamda durmak istemeyecektir. Ancak vidanjörle boşaltım işleminde kullanılan ekipmanlar kaliteli olursa ve işlem alanında uzman profesyonel kişilerce gerçekleştirilirse koku oluşumu engellenebilmektedir. En kötü koşulda bile, koku minimuma indirilebilir. Bu sayede, çevredekiler ve işlemin yapıldığı yerdeki müşterilerin bu kokudan rahatsız olup kaçmalarına engel olunmuş olur.

Vidanjöre Neden İhtiyaç Duyulur?

Tuvalet, lavabo, duş gibi yerlerin giderlerinden atılan büyük, suda erimeyen veya erimesi zor olan maddeler gider borularını tıkamaktadır. Bu durumda gider hattından pis suyun ilerlemesini engeller. Böylece tuvalet ve lavaboları su basar. Böyle bir durumda vidanjör ile foseptikte ki su boşaltılarak gider borularının da boşalması sağlanır ve pis su gideri yeniden açılmış olur. Ayrıca bazı yerlerde pis su gideri doğrudan şehir kanalizasyonuna bağlı değildir. Pis su yalnızca foseptik çukuruna gitmektedir. Bu durumda da doğal olarak zaman zaman foseptik çukurunu boşaltmak gerekir. Vidanjör ile bu işlem rahatlıkla gerçekleşir.

Vidanjör Fiyatları

Vidanjör ile boşaltım hizmeti fiyatları, söz konusu yer ve boşaltılacak alanın büyüklüğüyle orantılı olarak değişim göstermektedir. vidanjör fiyatları bulabileceğiniz kalitesiyle orantılı en uygun fiyatlardır. Unutmayın kalitesiz bir hizmete verilecek her kuruş, israf anlamına gelmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here